KSW 46 Narkun vs Khalidov mecz i transmisja TV

Walka wieczoru KSW 46 została ogłoszona! Mamed Khalidov – Tomasz Narkun, czyli wielki rewanż za galę KSW 42. Kiedy odbędzie się walka Khalidov vs Narkun?

Khalidov vs Narkun: data walki została ogłoszona podczas KSW 45. Do wielkiego rewanżu za KSW 42 dojdzie na gali KSW 46 w Gliwicach.

KSW 46: Walka Khalidov vs Narkun. Kiedy?
Gala KSW 46 i walka Khalidov – Narkun odbędzie się 1 grudnia. O której godzinie? Około 23.00.

Przypomnijmy, że podczas KSW 42 Khalidov niespodziewanie przegrał z Narkunem, choć przez większą część walki przeważał. Tuż przed KSW 45 Mamed zwakował pas mistrza wagi średniej, o który w turnieju na KSW 45 powalczą Michał Materla vs Damian Janikowski i Marcin Wójcik vs Scott Askham. Zwycięzcy tych pojedynków powalczą w finale. Jego zwycięzca zostanie nowym mistrzem KSW kategorii średniej.

KSW 45 NA ŻYWO NA SPORT.RADIOZET.PL. RELACJA TRWA!

Khalidov – Narkun. Data KSW 46. Kiedy walka?
Walka Khalidov – Narkun i gala KSW 46 odbędzie się 1 grudnia. Relacja i wynik na sport.radiozet.pl.